Hakkımızda

Firmamız YUME TURİZM TİC. ve SAN.LTD. ŞTİ. olarak TURSAB’ ın A Grubu A-8029 nolu seyahat acentesi üyesidir.


Ayrıca T.C. ULAŞTIRMA BAKANLIĞI’ nın İST.U-NET.D2.34.1611 numaralı D2 yetki belgesine ve TSE 12257 belgesine sahiptir.


Hizmetlerimizin önemli bir kısmı, havaalanı transferine ve günlük şehir turlarına yönelik olarak faaliyet göstermektedir. 7 gün 24 saat boyunca siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde donatılmış olan, genç bir araç filosu ve bilgili operasyon departmanımızın sayesinde, sizleri en iyi şekilde temsil etmekteyiz. Misafirlerinizin havalimanları, şehir içi veya şehir dışı transferlerini yapmaktayız, ayrıca rehberli veya rehbersiz olarak günlük turlarını gerçekleştirmekteyiz.


Turizm konusundaki birikimimiz ve işimizi en iyi şekilde yapma konusundaki hassasiyetimiz sayesinde, firmamızın konusunda İstanbul’un en iddialı ve tanınan firmalarından biri haline gelmiştir.


YUME AIRPORT TRANSFER ve SAW TRAVEL ailesi olarak sizlere yardımcı olmaktan ve layık olduğunuz en iyi kalite servisi sizlere sunmaktan memnuniyet duyacağız.

 

MİSAFİRLERİMİZİN KONFORLU VE GÜVENİLİR ARAÇLARLA YOLCULUK YAPABİLMELERİ İÇİN ARAÇLARIMIZ 24 SAAT GPRS İZLENMEKTEDİR.

Tüm araçlarımızda ileri versiyon GPRS bağlantısı bulunmakta olup, araçlarımız 24 saat boyunca merkezimizden takip edilmektedir. Bu takibin amacı yalnızca araçlarımızın yer tespiti olmayıp, daha önemlisi misafirlerimizin güvenilir bir şekilde yolculuk etmeleri sağlanmaktadır. Tüm şoförlerimizin hız limitleri ve trafik kurallarına uyum konusunda kesin olarak bilgilendirilmiş olan, anlık tespit ve uyarılarla da bu konudaki hassasiyetimiz titizlikle takip edilmektedir. Bunun yanı sıra araçlarımız, rutin olarak servis bakımından geçmekte, güvenlik ve konfor açısından kontrolleri yapılmaktadır.

 

Firmamız eğitimli ve deneyimli operasyon departmanı ile 7 gün 24 saat  sizlere hizmet vermektedir.

 

Rezervasyonlarınızı online sistemimiz aracılığı ile yapabilmektesiniz. Online sayfamız ise;

www.yumeairport.com


ARAÇLARIMIZ

Firmamız 3 yaş altı genç ve geniş bir araç filosuna sahiptir. Araçlarımızın markası Mercedes-Benz ve Ford olup, misafirinizin konfor ve rahatını düşünerek tasarlanmış olmakla beraber araçlarımızın içinde kesinlikle sigara içilmemektedir. Tüm araçlarımızda klima standart olarak bulunmaktadır. Araçlarımızın markası ve yolcu taşıma kapasiteleri; Mercedes-Benz Vito (8+1), Mercedes-Benz Sprinter (13+1), Ford Transit (13+1) ve Temsa Prestij (22+1) şeklindedir. Ayrıca ortak firma çalışmalarımızın sayesinde ekonomik araçlardan, üst sınıf araçlara kadar her sınıf aracı temin etmekteyiz.

Araçlarımız yoğun şehir trafiğine karşın, hava koşulları olumsuz da olsa, sürekli olarak temizlenmekte ve misafirinize içi ve dışı tertemiz araçlarla hizmet vermekteyiz. Her servisten sonra, iç ve dış temizliği şoförlerimiz tarafından kontrol edilen araçlarımız, departman yöneticileri tarafından da gün içinde teftiş edilerek, olası eksikleri giderilmektedir.

 

DENEYİMLİ ŞOFÖR KADROMUZ

Kadromuzun tamamı deneyimli şoförlerden oluşmaktadır. Bununla beraber gerek firmamız ve gerekse şoförlerimiz havalimanı transfer ve şehir turları ile ilgili olarak, gerekli tüm kanuni prosedürlere ve izin belgelerine sahiptir. Şirket içi periyodik eğitimler yolu ile şoförlerimizin misafir ilişkileri, trafik kurallarına uyumu hakkında bilgi ve birikimleri sürekli olarak arttırılmaktadır. Firmamız bünyesinde çalışan tüm şoförler iyi giyimli, düzgün diksiyonu ileTürkçe konuşan elemanlardan oluşmaktadır.

 
Olası acil durumlarda, bize günün her saatinde yazılı veya sözlü destek talebinde bulunabilirsiniz.

Çıkış?

Oturumu kapatmak istediğinize emin misiniz?

Eğer devam etmek isterseniz "Hayır" tuşuna basın. "Evet" tuşuna basarak çıkış yapabilirsiniz.